Yarın “27949532584” Kimlik Numaralı MİT Elemanını Deşifre Ediyoruz!
Haberler / 06 Ocak 2019 Pazar Saat 12:01
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HABER MERKEZİ – Yarın ‘Devlet faşizmi masum çocuklardan bile eli kanlı katiller yaratır’ belirlemesinin en bariz örneği olan Amed’te yaşayan 27949532584 kimlik numaralı MİT elemanını deşifre edeceğiz.

HPG’nin “Şehit Sakine Devrimci İntikam Operasyonu” ile tutuklanan MİT üyelerinin soruşturma ifadelerinin bazılarına ulaşan Lekolin.org, MİT ve Emniyet istihbarat birimlerinin Kürdistan kentlerinde halka yönelik uyuşturucu kullanım-satışından, muhbirlik, ajan-kontra ve tetikçiliğe kadar uzanan kişiliklerin nasıl yarattığını ortaya çıktı. Bunlardan biri Amed’in Eğil ilçesi doğumlu  27949532584 kimlik numaralı MİT elemanıdır.

Lekolin.org olarak yarın, “Devlet faşizmi masum çocuklardan bile eli kanlı katiller yaratır” belirlemesinin en bariz örneği olarak Amed’te (Diyarbakır) torbacı, esrar içiciliği, zamanla onu esrar ve diğer uyuşturucuların satıcısından polis-istihbaratının en başındaki isimlerin gözü-kulağı olan ajan-kontrası olarak ‘tetikçiliğe’ kadar uzanan kişiliği deşifre edeceğiz. 

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.lekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info -www.navendalekolin.com -http://kursam.org/index.html- http://kursam.net/index.html

TAGS(ETIKETLER): MIT  ajani  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR

ARAMA