KARAHARP OKULU SİTESİ BİLGİLERİ KÜRT HACKERLERİN ELİNE GEÇTİ
Teknoloji / 21 Mayıs 2016 Cumartesi Saat 18:47
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Geçtiğimiz günlerde yaptıkları ortak ‘operasyonlarla’ çok sayıda siteyi ele geçiren Kürt Hacker grupları ColdHackers, Roj Hack ve Gerilla Hack Team Karaharp Okulu sitesinin tüm bilgilerini ele geçirdiğini yayınladıkları video ile duyurdu

Geçtiğimiz günlerde yaptıkları ortak ‘operasyonlarla’ çok sayıda siteyi ele geçiren Kürt Hacker grupları ColdHackers, Roj Hack ve Gerilla Hack Team Karaharp Okulu sitesinin tüm bilgilerini ele geçirdiğini yayınladıkları video ile duyurdu.

You Tube’de yayınlanan bir görüntüye göre ColdHackers, Karaharp Okulu Mezunları Sitesinin SQL açığından yararlanarak veri çektiklerini duyurdu. Görüntülü duyuruda, verilerin ellerinde olduğu belirtildiği dikkat çekti.

İlerleyen Günlerde Bilgiler Yayınlanacak!

Hack grup yöneticileri, görüntülü mesaj bırakırken, çok sayıda sitenin ve Karaharp Okulu Mezunları Sitesinin üyelerinin kişisel bilgilerine ulaştıklarını ve ilerleyen günlerde yayınlayacaklarını bildirdiği görüldü.

Hack grubu üyelerinin bıraktığı görüntülü mesajın URL kaydıdır:

https://www.youtube.com/watch?v=QZH4SVsxKEc

 

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.lekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info - www.navendalekolin.com - http://kursam.com/index.html

 

TAGS(ETIKETLER): KARAHARP  OKULU  SITESI  BILGILERI  KURT  HACKERLERIN  ELINE  GECTI  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.