Sen de Gönüllü Muhabir Ol!
Duyurular / 24 Ağustos 2012 Cuma Saat 07:48
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Her yere ulaşma şiarıyla Lekolin.org sitesini takip eden her okuyucuyu kapsayacak bir ‘Gönüllü Muhabir Kampanyası’ başlatmış bulunuyoruz.

Değerli Lekolin.org okuyucuları;

Lekolin.org sitesi 2006’da kurulduğu günden beri Kürdistan’ın dört parçası ve diasporadaki Kürtler ve ezilen tüm kesimler üzerinde yürütülen inkâr, imha ve soykırım politikalarını deşifre etmeyi hedefleyerek sesiniz olmuştur.

Lekolin.org sitesi olarak her yere ulaşma, haber alma imkânımız sınırlı olduğundan, özellikle Kürdistan işgalci-sömürgeci güçlerinin kirli ve özel savaş politikalarının birçok yerde deşifre edilmediğinin farkındayız. Bu amaçla her yere ulaşma şiarıyla Lekolin.org sitesini takip eden her okuyucuyu kapsayacak bir ‘Gönüllü Muhabir Kampanyası’ başlatmış bulunuyoruz. Başta her duyarlı yurtsever Kürdistanlı olmak üzere tüm demokrat, sol, sosyalist kişiyi Lekolin.org sitesinin gönüllü muhabiri olmaya davet ediyoruz.

Bu çerçevede konuyla ilgili elinize geçen her türlü haber, bilgi, belge ve fotoğrafı aşağıda belirttiğimiz email adresleri aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

gonullumuhabir@hotmail.com

nucegihanedildar@hotmail.com

gonullumuhabir@yaho.com


Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.navendalekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info

TAGS(ETIKETLER):  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.