Redhack Denizler İçin Hackledi
Teknoloji / 06 Mayıs 2012 Pazar Saat 16:41
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Redhack, Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam edilişlerinin 40. yıldönümünde AKP Sivas İl Başkanlığı'nın sitesini hackledi.

Redhack, Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam edilişlerinin 40. yıldönümünde AKP Sivas İl Başkanlığı'nın sitesini hackledi.

Redhack, Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın idam edilmelerinin 40. yıldönümünde Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) Sivas İl Başkanlığı internet sitesini hackledi.

Redhack twitter hesabından eylemi "Şarkışla'ya yolumuz düşmesin demedik, Gemerek diyarını bir daha ziyaret ettik... Denizler yaşıyor" mesajıyla duyururken, sitede yer alan il yönetimi tablosunda il başkanının fotoğrafının yerine Şirin Baba'yı koydu.

Redhack, twitter hesabından eyleme ilişkin şu mesajı yayımladı:

"Denizler 40 yıl sonra oraya uğradığında kime karşı savaşırdı dedik ve belediyesi de olan Sivas AKP'yi hackledik. Bu anlamda Sivas'a 40 yıl sonra 'teknolojik' olarak uğradık. Ama fiziksel olarak uğrayacağımız günler de uzak değil."

"AKP ana sayfasına Deniz'in resmini koyduk, başkan kısmına da Şirin Baba'yı yerleştirdik ;) birde yazı yazdık. Yazıda 72'de bizler 6. Filo'yu denize dökerken onların 6. Filo'yu kıble yapıp namaz kıldığını bugün de doları seccade yaptıklarını ve halka kan kusturduklarını yazdık."

"Onlardan korkmadığımızı dile getirirken, Anonymous, DG Virus, AnarchyCrew gibi kardeşlerimize selam çaktık. Son olarak savci Hakan'a selam gonderip 'playstation'li anaokulluları' neden tutuklamadığını, sesinin çıkmadığını, alındığımızı yazdık." (EKN)-Sivas

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.navendalekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info   


TAGS(ETIKETLER):  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.