BDP İnteraktif Sisteme Geçiyor
Teknoloji / 28 Nisan 2011 Perşembe Saat 13:34
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Haziran seçimleri öncesinde Barış ve Demokrasi Partisi (BDP), sosyal paylaşım sitelerinde siyaset yapma hazırlanıyor.

12 Haziran seçimleri öncesinde Barış ve Demokrasi Partisi (BDP), sosyal paylaşım sitelerinde siyaset yapma hazırlanıyor. Yürüttüğü çalışmaları internet üzerinden interaktif olarak paylaşacak olan BDP; resmi bloğu, resmi facebook sayfası, resmi twitter hesabı, resmi youtube kanalı aracılığıyla görüşlerini anında duyurma hedefliyor.

Sosyal medya kanalları üzerinden halkın taleplerine de yer verecek olan BDP farklı görüşler, öneri ve eleştirileri tartışmayı amaçlıyor. İnternetin günümüzde siyaset üzerindeki etkisinin farkında olduğuna dikkat çeken BDP, sanal ortamda yapacağı çalışmalara ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“BDP hem Kürt halkının mücadelesinden, hem de başka topraklardaki mücadele şekillerinden ilham alarak, en etkili ve en verimli iletişim yollarını kullanıp ezilenlerin, emekçilerin ve Kürtlerin mücadelesini sürdürmeye kararlıdır. Bütün halkımızı internette de bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz.”

BDP'nin resmi olarak kullandığı internet siteleri ise şöyle:

-bdpblog.wordpress.com

-facebook.com/BDPresmisayfasi

-twitter.com/BDPgenelmerkez

-youtube.com/bdpsosyalmedya

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.navendalekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info

TAGS(ETIKETLER):  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.